Titles you rated
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.0
Man UpRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5