Titles you rated
I Am SamRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 1.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0