Titles you rated
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 5.0
Tokyo StoryRated ★ 0.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
Batman ForeverRated ★ 0.5
The Green HornetRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5