Movies
Ratings
101
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0