Movies
Ratings
51
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0