Movies
Ratings
133
Before SunriseRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0