Titles you rated
Kim-GunRated ★ 5.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 1.5
Perfect WorldRated ★ 1.0
The NeverEnding StoryRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 1.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 5.0