Movies
Ratings
128
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
2012Rated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0