Titles you rated
The PianistRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 0.5
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 1.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0- The CureRated ★ 4.5
WantedRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 1.0
Going by the BookRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 1.5