Titles you rated
The UnjustRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5- 悪魔が来りて笛を吹くRated ★ 3.0
University of LaughsRated ★ 3.5
Forbidden QuestRated ★ 3.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 0.5
KisaragiRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 1.5
The HappeningsRated ★ 4.0
The Quiz Show ScandalRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 3.5
The Eagle Shooting HeroesRated ★ 4.5
Sixty Million Dollar ManRated ★ 3.5
God of Gamblers IIRated ★ 3.5
The Flirting ScholarRated ★ 4.5
The OneRated ★ 1.0