Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Frozen FeverRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
The Last GodfatherRated ★ 2.5
GloveRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5