Titles you rated
Lady BirdRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
DuneRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0