Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 1.0
Never Let Me GoRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 2.0
My Scary GirlRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
BeastlyRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
DrumlineRated ★ 5.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 3.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0