Titles you rated
The InternRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5- The Starry nightRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Will You Marry My Wife?Rated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Up in the AirRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.5
ZoeRated ★ 3.0