Titles you rated
AnnihilationRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Gantz:ORated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
LegendRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Aachi and SsipakRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0