Movies
Ratings
491
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Another RoundRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0