Movies
Ratings
1029
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
ShowgirlsRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
NebraskaRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0