Movies
Ratings
43
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Dark WatersRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0