Movies
Ratings
23
FailanRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 5.0
Who are You?Rated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0- BlackRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0