Titles you rated
CometRated ★ 1.5
The Blind SideRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0