Titles you rated
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 0.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 1.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 2.5
The InternRated ★ 1.5
Park Hwa-youngRated ★ 1.0
BargainRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 0.5
The DreamersRated ★ 0.5