Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 4.5
The SpiesRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 0.5
UnknownRated ★ 1.0
MaleficentRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
LavaRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 4.5