Titles you rated
Saving Private RyanRated ★ 2.5
GhostRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0- ChangeRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 1.0
GremlinsRated ★ 2.0
A Dynamite FamilyRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
The StingRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 1.0
Our Twisted HeroRated ★ 1.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 1.0
ThirstRated ★ 0.5