Movies
Ratings
26
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
DittoRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0