Movies
Ratings
30
Fright NightRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Eight Legged FreaksRated ★ 5.0
JawsRated ★ 5.0
AnacondaRated ★ 5.0
Twilight GangstersRated ★ 5.0
He Was CoolRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
ChawRated ★ 5.0
Astro BoyRated ★ 5.0
HowlingRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0