Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5