Movies
Ratings
58
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0