Titles you rated
Crows Zero IIRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 1.5
Cube ZeroRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Collage of Our LivesRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 1.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 1.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
HoneyRated ★ 2.0- Worst by ChanceRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
HollyRated ★ 3.0
Postman to HeavenRated ★ 3.0