Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
Bus StopRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0