Movies
Ratings
112
Man of SteelRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.5