Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
The Maid and the MagicianRated ★ 3.0
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Unlocking SherlockRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
DangalRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.5