Titles you rated
Paths of the SoulRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5