Movies
Ratings
290
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
The JudgeRated ★ 3.0
AmundsenRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
RoboCop 2Rated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
First BloodRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
A Christmas CarolRated ★ 3.0
The Great DebatersRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 3.5