Movies
Ratings
171
Just FriendsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Love, LiesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5