Titles you rated
I Am LegendRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The FinishersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0