Movies
Ratings
385
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 1.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Creep 2Rated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 2.0