Titles you rated
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5