Titles you rated
OldboyRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0