Titles you rated
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
RampageRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Dead EndRated ★ 2.5
As Above, So BelowRated ★ 4.5
A Serious ManRated ★ 0.5
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 0.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Death ProofRated ★ 4.0
WombRated ★ 4.0