Movies
Ratings
61
The PiratesRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 1.5
Iron ManRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 1.5
ChefRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.0