Titles you rated
RatatouilleRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 0.5
Men in Black IIRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0