Movies
Ratings
512
RosettaRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 3.5
I Don't Feel at Home in This World AnymoreRated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.0
The White TigerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5