Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 0.5
Non-StopRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Who Killed the Electric Car?Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0