Titles you rated
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 5.0- The CureRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
ClickRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0