Movies
Ratings
819
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Red RocketRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5