Movies
Ratings
127
Lars and the Real GirlRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
DriveRated ★ 4.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 4.0
Martian ChildRated ★ 4.0