Titles you rated
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
CasperRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 2.0
BladeRated ★ 2.0
BatmanRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Eternal SummerRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
ShelterRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
Wonder BoysRated ★ 3.0- The SoloistRated ★ 3.0
Due DateRated ★ 3.0
Charlie BartlettRated ★ 4.0
Tropic ThunderRated ★ 4.0
HawkingRated ★ 3.0