Titles you rated
GodzillaRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Die Another DayRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
CarsRated ★ 5.0
JawsRated ★ 5.0