Titles you rated
DunkirkRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0