Movies
Ratings
346
Ender's GameRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5